دانشکده علوم پزشکی - واحد گرمسار
۱۴۰۰ شنبه ۲۵ ارديبهشت
معرفی دانشکده

دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار

با پذیرش دانشجویان در رشته های کارشناسی پرستاری و کارشناسی اتاق عمل از بهمن ماه 1396 فعالیت این دانشکده گسترش یافت.
 
 
 
 
 
 
 

رسالت دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار:

از طریق ارتقاء و توسعه دانش ، ارائه نوآوری در برنامه های آموزشی و پژوهش های کار بردی متعهد به تربیت متخصصانی است که بتوانند از طریق به اشتراک گذاری دانش و خلاقیت پاسخگوی نیاز سلامت جامعه و توسعه علمی کشور باشند.
 
دیدگاه یا دور نما :

مسئولین و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده  پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در نظر دارند کلیه فعالیتهای آموزشی – پژوهشی و خدماتی خود را با پیشرفت علوم و تکنولوژی هماهنگ نموده و در تربیت دانشجویان رشته های دانشکده و ارائه خدمات با توجه به نیازجامعه به کار گیرند .

 

امکانات دانشکده :

دانشکده پیراپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار دارای امکاناتی از قبیل آزمایشگاههای گروه کارشناسی پرستاری ، کارشناسی اتاق عمل مرکز کامپیوتر و بوفه دانشجویی جهت آموزش و رفاه حال دانشجویان شاغل به تحصیل در رشته های مختلف دانشکده پیراپزشکی می باشد .

 
 
 
 
دربارهٔ شهرستان گرمسار
نقشه سابق شهرستان گرمسار در استان سمنان

گَرمسار یکی از هشت شهرستان استان سمنان است و در غرب این استان قرار دارد. شهرستان گرمسار از شمال به شهرستان فیروزکوه و شهرستان دماوند، از سوی شرق به شهرستان آرادان و شهرستان سرخه از غرب به شهرستان پاکدشت و استان قم و از جنوب به شهرستان آران و بیدگل محدود است.

فاصله شهر گرمسار تا تهران 95 کیلومتر است. مساحت شهرستان گرمسار 10686 کیلومتر مربع است.

گرمسار از لحاظ موقعیت جغرافیایی بین مدار 34 درجه و 28 دقیقه و 30 دقیقه عرض شمالی و بین 51 درجه و 52 دقیقه تا 52 درجه و 55 دقیقه طول از شرقی از نصف النهار گرینویچ قرار دارد.

گرمسار بر روی مخروط افکنه حبله‌رود یکی از رودخانه‌های دائمی این شهرستان قرار داشته و از سه جهت توسط رشته کوه‌هایی احاطه شده و فقط سمت جنوبی آن به علت وجود کویر باز است؛ که به کوه‌های سیاه‌کوه ختم می‌شود. ارتفاع متوسط گرمسار از سطح دریا 856 متر است. شهر گرمسار پیوندگاه راه‌آهن سرتاسری شمال (گرگان) و مشهد می‌باشد و جاده اصلی تهران - مشهد در کنار آن قرار دارد.

طول دشت گرمسار از شرق به غرب 48 کیلومتر و از شمال به جنوب معادل 27 کیلومتر است.

 
 
برنامه زمانبندی ساعت حرکت قطار بین شهری تهران - گرمسار
 
 
تاریخ به روز رسانی: 1398/07/07
تعداد بازدید: 540
دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
آدرس: گرمسار، ميدان دانشگاه، خيابان دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار
كدپستي: 3581631167             تلفن: 12-34205009-023              نمابر: 34205841-023
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه آزاد اسلامي، واحد گرمسار ميباشد.
Powered by DorsaPortal